Biznes

Restauracja Solna 12

Otwarta w 2014 roku w Kielcach Solna 12 Restaurant & Wine Bar, należąca do Karola Bieleckiego, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na gastronomicznej mapie województwa świętokrzyskiego. Stała się szybko popularnym miejscem spotkań nie tylko dla Kielczan, lecz także dla turystów i gości. Restauracją wraz z Karolem kierują jego siostry– Joanna i Agnieszka, tworząc rodzinny biznes, dzięki któremu mogą nawzajem sobie pomagać i wspierać się. Menu restauracji jest unikalnym połączeniem kuchni europejskiej z lokalnymi produktami, kupowanymi w świętokrzyskich eko-farmach, bezpośrednio od rolników i producentów, na bazarach i targach.

Inwestycje Deweloperskie

Doświadczenie w zarządzaniu i przedsiębiorczości Karol Bielecki zdobywa wspólnie z przyjacielem z drużyny, Sławomirem Szmalem. KBSS Invest, firma z branży budowlanej, w której są wspólnikami, jest inwestorem wielomilionowych realizacji deweloperskich w okolicach Wrocławia. Domy i mieszkania już wybudowane i oddane do użytku oraz ciągle powstające w kompleksie Willa Dereniowa to dopiero początek planowanego rozwoju tego typu działalności na niełatwym i wymagającym rynku. Nowe obszary biznesowe i wyzwania , choć pozornie całkowicie odmienne od tych znanych z boiska, są jednak świetną szkołą wytrwałości, szybkich decyzji i strategicznego myślenia. Tak, jak w sporcie.

Kontakt

Napisz do nas, który z tematów wykładów Cię interesuje, podaj miejsce i optymalny dla Ciebie termin – skontaktujemy się na pewno.
Chcesz, aby spotkanie z Karolem Bieleckim dotyczyło innego obszaru, wyjątkowo interesującego i potrzebnego Tobie bądź Twojej firmie ? Daj nam znać, a zobaczymy, co będziemy mogli dla Ciebie zrobić!

Copyright 2021 © Karol Bielecki | Designed by Designum