Konferencja InternetBeta w Kielnarowej koło Rzeszowa

19 września spotkałem się z fantastyczną publicznością podczas konferencji InternetBeta w Kielnarowej koło Rzeszowa. Jadąc tam słyszałem od moich współpracowników, że to „kultowe spotkanie branży internetowej”, że to „miejsce, w którym trzeba być koniecznie”, ze ma niepowtarzalny klimat i wiele, wiele podobnych określeń. Nie do końca wiedziałem, czego się spodziewać. Byłem jednym z kilkudziesięciu prelegentów występujących na konferencji – maiłem możliwość przysłuchania się kilku wystąpieniom i część z nich na pewno zrobiła na mnie ogromne wrażenie i sporo się z nich nauczyłem, część natomiast – cóż, przeszła trochę bez echa w mojej głowie.

Wygłosiłem wykład zatytułowany „ Jak podejmować dobre decyzje w trudnych momentach?” – temat, o czym jestem przekonany – bardzo uniwersalny, bo któż z nas nie stanął kiedyś w obliczu trudnego wyboru, kiedy każda możliwa droga wydawała się ultra maratonem nie do przebycia? Znamy to i z życia codziennego, i z życia zawodowego, i ze świata sportu. Ja sam też kiedyś znalazłem się w takim ogromnie trudnym momencie – i wiedziałem, ze to co będę mówił trafi o kilkuset osób na sali, wiedziałem, że będzie im potrzebne.

Co nie zmienia faktu, że kilkaset osób oklaskujących mnie na stojąco po skończonym wykładzie – było dla mnie niesamowicie pozytywnym zaskoczeniem. Mam nadzieję, że paru osobom moje wystąpienie pomoże kiedyś podjąć najlepszą z możliwych decyzji w ekstremalnej sytuacji – nawet wtedy, gdy rozwiązanie będzie wydawało się absolutnie niemożliwe.

Kontakt

Napisz do nas, który z tematów wykładów Cię interesuje, podaj miejsce i optymalny dla Ciebie termin – skontaktujemy się na pewno.
Chcesz, aby spotkanie z Karolem Bieleckim dotyczyło innego obszaru, wyjątkowo interesującego i potrzebnego Tobie bądź Twojej firmie ? Daj nam znać, a zobaczymy, co będziemy mogli dla Ciebie zrobić!

W sprawie wykładów

wyklady@karolbielecki.pl
mobile: +48 537 563 982 mobile: +48 883 588 678

Dla mediów

PR
pr@karolbielecki.pl
mobile: +48 537 563 982

Copyright 2018 © Karol Bielecki | Designed by Designum