Sound Edit Festival – debiut w roli panelisty

W ramach ogromnego festiwalu SoundEdit, który miał miejsce kilka tygodni temu w Łodzi zostałem zaproszony do wzięcia udziału w wydarzeniu EchoConnect – czyli cyklu wyjątkowych spotkań i paneli, zorganizowanych przy współpracy Echo Investment, największego polskiego dewelopera, Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit, promującego jedną z najbardziej kreatywnych grup zawodowych oraz Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej, edukującego przyszłych liderów życia gospodarczego.

Moją rolą, nową ale dla mnie niezwykle ciekawą, było zasiadanie w panelu dyskusyjnym „Razem czy osobno”. Podczas panelu rozmawialiśmy o tym, czym jest zespołowość i jakie jest jej znaczenie w dziedzinie biznesu, muzyki oraz sportu Zastanawialiśmy się również nad tym, jak bardzo osobiste ambicje i predyspozycje do bycia liderem wpływają na nasz system pracy, jaka jest rola „zaplecza” i „szatni” w życiu sportowca i jak radzić sobie zarówno z sukcesami jak i porażkami. Zasiadałem podczas dyskusji obok: Katarzyny Selwant (psychologa sportu, reprezentantki Polski w curlingu) Piotra Jankowskiego (z firmy Fujitsu) i Agaty Skowrońskiej (z firmy Echo Investment).

Mam nadzieję, ze kilka słów ode mnie wniosło dobra jakość w dyskusję – natomiast pewnie jest, ze ja sam sporo się z niej nauczyłem.

Link do nagrania z panelu: https://www.facebook.com/echoinvestment/videos/358231428248882/

Kontakt

Napisz do nas, który z tematów wykładów Cię interesuje, podaj miejsce i optymalny dla Ciebie termin – skontaktujemy się na pewno.
Chcesz, aby spotkanie z Karolem Bieleckim dotyczyło innego obszaru, wyjątkowo interesującego i potrzebnego Tobie bądź Twojej firmie ? Daj nam znać, a zobaczymy, co będziemy mogli dla Ciebie zrobić!

W sprawie wykładów

wyklady@karolbielecki.pl
mobile: +48 537 563 982 mobile: +48 883 588 678

Dla mediów

PR
pr@karolbielecki.pl
mobile: +48 537 563 982

Copyright 2018 © Karol Bielecki | Designed by Designum